О назначении Школьника В.С. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2007 года N 271
Назначить Школьника Владимира Сергеевича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

В.С.Школьникті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 12 қаңтардағы N 271 Жарлығы
Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті