О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461
Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2007 года N 316. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента
и Правительства
В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 1461 "Об образовании Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 527; 2005 г., N 21, ст. 244; 2006 г., N 20, ст. 192) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по контролю за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденный названным Указом:
Масимова                   - Премьер-Министра Республики Казахстан,
Карима Кажимкановича         председателем,
Оразбакова                 - Министра индустрии и торговли
Галыма Избасаровича          Республики Казахстан, заместителем
председателя,
Мамытбекова                - заведующего Отделом социально-
Едила Куламкадыровича        экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан,
Сапарбаева                 - вице-министра экономики и бюджетного
Бердибека Машбековича        планирования Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии: Ахметова Д.К., Школьника B.C., Муханова М.Н., Палымбетова Б.А., Храпунова В.В.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 17 сәуірдегі N 316 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Президент пен Үкімет актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Президенті туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 1461 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 41, 527-құжат; 2005 ж., N 21, 244-құжат; 2006 ж., N 20, 192-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының іске асырылуын бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов               - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы       Премьер-Министрі, төраға,
Оразбақов             - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ғалым Ізбасарұлы        және сауда министрі, төрағаның
орынбасары,
Мамытбеков            - Қазақстан Республикасы Президентінің
Еділ Құламқадырұлы      Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
талдау бөлімінің меңгерушісі,
Сапарбаев             - Қазақстан Республикасының Экономика
Бердібек Машбекұлы      және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Д.К. Ахметов, В.С. Школьник, М.Н. Мұханов, Б.Ә. Палымбетов, В.В. Храпунов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті