О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года N 369
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2007 года N 345
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2000 года N 369 "Об учреждении Государственной стипендии видным деятелям литературы и искусства Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 18, ст. 185) следующие изменения:
в заголовке слова "Государственной стипендии видным деятелям литературы и искусства Казахстана" заменить словами "государственных стипендий в области культуры";
в пункте 1 слова "Государственных стипендий для видных деятелей литературы и искусства" заменить словами "государственных стипендий в области культуры";
в пункте 2:
подпункты 1) и 2) исключить;
в подпункте 3) слова "Государственной стипендии" заменить словами "государственных стипендий".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 18 маусымдағы N 345 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстанның көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлеріне Мемлекеттік стипендия тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 сәуірдегі N 369  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 18, 185-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы "Қазақстанның көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлеріне Мемлекеттік стипендия" деген сөздер "Мәдениет саласында мемлекеттік стипендиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "Көрнекті әдебиет және өнер қайраткерлері үшін" деген сөздер "Мәдениет саласында" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) және 2) тармақшалар алынып тасталсын;
3) тармақшадағы "Мемлекеттік стипендияға" деген сөздер "мемлекеттік стипендияларға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті