О назначении Сарсенбаева Б.С. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Иорданском Хашимитском Королевстве
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года N 347
Назначить Сарсенбаева Булата Сергазиевича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Иорданском Хашимитском Королевстве.
Президент
Республики Казахстан

Б.С.Сәрсенбаевты Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттік Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы N 347 Жарлығы
Болат Серғазыұлы Сәрсенбаев Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттік Корольдігіндегі Төтенше және Өкілетті Елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті