О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 423
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2007 года N 349. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 16 июля 2010 года N 1029
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 16.07.2010 № 1029(порядок введения в действие см. п. 4).
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
и республиканской печати
В целях дальнейшего совершенствования работы по присуждению Почетного диплома Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 423 "Об учреждении Почетного диплома Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 30, ст. 367) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
слово "ежегодных" исключить;
дополнить словами ", присуждаемых один раз в два года";
в пункте 3:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) финансирование расходов, связанных с изготовлением дипломов, предусматривать в республиканском бюджете в год их присуждения;";
в подпункте 4) слова "ежегодно представлять" заменить словами "представлять один раз в два года".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои акты в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 423 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 20 маусымдағы N 349 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 16 шілдедегі N 1029 Жарлығымен
Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.07.16 N 1029 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті мен
Үкіметі актілерінің жинағында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломын беру жөніндегі жұмысты одан әрі жетілдіру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 31 шілдедегі N 423  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 30, 367-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"жыл сайынғы" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президентінің" деген сөздерден кейін "екі жылда бір рет берілетін" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) дипломдарды әзірлеуге байланысты шығыстарды қаржыландыруды олар берілетін жылғы республикалық бюджетте көздесін;";
4) тармақшадағы "жыл сайын" деген сөздер "екі жылда бір рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз актілерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті