О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 1568
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 400
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу  Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 1568 "О мерах по дальнейшему использованию потенциала Конституции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 19, ст. 226).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 1568 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 400 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Конституциясының әлеуетін одан әрі пайдалану жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 1568  Жарлығының (Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 19, 226-құжат) күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті