О назначении Онжанова Н.Б. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия
Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 2008 года N 509
Назначить Онжанова Нурлана Баймолдановича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия, освободив от должности помощника  Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Н.Б.Онжановты Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 509 Жарлығы
Нұрлан Баймолдаұлы Онжанов Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті