О назначении Абусеитова К.Х. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии
Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2008 года N 513
Назначить Абусеитова Кайрата Хуатовича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Швейцарской Конфедерации, Постоянного представителя Республики Казахстан при Отделении Организации Объединенных Наций и других международных организациях в городе Женеве (Швейцария) по совместительству.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев

Қ.Қ. Әбусейітовті Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 513 Жарлығы
Қайрат Қуатұлы Әбусейітов Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Швейцария Конфедерациясындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Женева қаласындағы (Швейцария) Біріккен Ұлттар Ұйымының бөлімшесі мен басқа да халықаралық ұйымдар жанындағы Қазақстан Республикасының Тұрақты өкілі міндетін қоса атқарушы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті