О назначении Карашева А.Б. Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Чешской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2008 года N 514
Назначить Карашева Анарбека Бактыгазовича Чрезвычайным и Полномочным Послом Республики Казахстан в Чешской Республике.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев

А.Б. Қарашевты Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 17 қаңтардағы N 514 Жарлығы
Анарбек Бақтығазыұлы Қарашев Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті