О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Грузии
Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 2008 года N 525
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства Республики
Казахстан и республиканской печати
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Грузией  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Грузии путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Грузии.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Грузиядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 525 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Грузиямен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Грузиядағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Грузиядағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті