О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449
Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2008 года N 536
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 3)  статьи 44 Конституции Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 36, ст. 474), следующее изменение:
абзац восемнадцатый подпункта 1) пункта 4 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 14 ақпандағы N 536 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының  44-бабының 3) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 36, 474-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтың 1) тармақшасының он сегізінші абзацы алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті