О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2008 года N 591
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года N 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 11, ст. 120; N 38, ст. 430) следующие изменения:
в  составе Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
ввести в состав указанной комиссии:
Келимбетова Кайрата Нематовича - Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителем председателя,
Жамишева Болата Бидахметовича - Министра финансов Республики Казахстан,
Школьника Владимира Сергеевича - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан,
Дунаева Армана Галиаскаровича - председателя правления АО "Фонд устойчивого развития "Қазына";
строку "Келимбетов Кайрат Нематович - председатель правления АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" исключить;
вывести из состава указанной комиссии: Джаксыбекова А.Р. и Оразбакова Г.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 591 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 120-құжат; N 38, 430-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамында:
көрсетілген комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов Қайрат Нематұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, төрағаның орынбасары,
Жәмішев Болат Бидахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі,
Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ басқармасының төрағасы;
"Келімбетов Қайрат Нематұлы - "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ басқармасының төрағасы" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген комиссияның құрамынан Ә.Р.Жақсыбеков және Ғ.І.Оразбақов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев