О назначении Мусина А.Е. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 671
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

А.Е.Мусинді Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы N 671 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев