О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 702. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681, за исключением абзацев первого и второго пункта 1.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 94; 2003 г., № 8, ст. 79; 2003 г., № 49, ст. 558; 2005 г., № 32, ст. 424; 2007 г., № 3, ст. 35) следующие изменения:
в пункте 1 цифры "2015" заменить цифрами "2028";
в Положении о специальной экономической зоне "Морпорт Актау", утвержденном вышеназванным Указом:
в абзаце втором пункта 1 цифры "982,3" заменить цифрами "2000";
в пункте 3 слова "от 26 января 1996 года" заменить словами "от 6 июля 2007 года";
план территории специальной экономической зоны "Морпорт Актау" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 28 ноября 2008 года № 702
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной экономической
зоне "Морпорт Актау", утвержденному
Указом Президента Республики Казахстан
от 26 апреля 2002 года № 853
План территории
специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
(см. бумажный вариант)
Общая территория СЭЗ "Морпорт Актау" = 2000 га

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 702 Жарлығы.1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармағының бірінші және екінші абзацтарын қоспағанда, күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 853 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 10, 94-құжат; 2003 ж., N 8, 79-құжат; 2003 ж., N 49, 558-құжат; 2005 ж., N 32, 424-құжат, 2007 ж., N 3, 35-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "2015" деген цифрлар "2028" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацында "982,3" деген цифрлар "2000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "1996 жылғы 26 қаңтардағы" деген сөздер "2007 жылғы 6 шілдедегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағы аумағының жоспары осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2008 жылғы 28 қарашадағы
N 702 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 26 сәуірдегі
N 853 Жарлығымен бекітілген
"Ақтау теңіз порты"
арнайы экономикалық
аймағы туралы ережеге
ҚОСЫМША
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық
аймағының жоспары (сурет мәтінінен қараңыз)
"Ақтау теңіз порты" АЭА жалпы аумағы = 2000 га