О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314
Указ Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года N 744
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г, № 24, ст. 226; № 42, ст. 465) следующее изменение:
ввести в состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Сагадиева                    - депутата Мажилиса Парламента
Кенжегали Абеновича            Республики Казахстан
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 744 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 42, 465-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына енгізілсін:
Сағадиев                       - Қазақстан Республикасының Парламенті
Кенжеғали Әбенұлы                Мәжілісінің депутаты.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев