О назначении Шукеева У.Е. первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 753
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича первым заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Ө.Е.Шөкеевті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 753 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                Н. Назарбаев