О назначении Абдыкаликовой Г.Н. министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 758
Назначить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Г.Н.Әбдіқалықованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 наурыздағы N 758 Жарлығы
Гүлшара Наушақызы Әбдіқалықова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев