О признании утратившими силу постановления Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 13 сентября 1991 года № 444 и постановления Президента Республики Казахстан от 24 декабря 1991 года № 549
Указ Президента Республики Казахстан от 27 марта 2009 года № 776
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Президента Казахской Советской Социалистической Республики от 13 сентября 1991 года № 444 "О Программе разгосударствления и приватизации государственной собственности в Казахской ССР на 1991 - 1992 год (I-ый этап) и Положении о купонном механизме приватизации государственной собственности в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1991 г., № 36, ст. 458);
2) постановление Президента Республики Казахстан от 24 декабря 1991 года № 549 "О внесении изменений в Положение о купонном механизме приватизации государственной собственности в Казахской ССР".
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасы Президентінің 1991 жылғы 13 кыркүйектегі N 444 қаулысының және Қазақстан Республикасы Президентінің 1991 жылғы 24 желтоқсандағы N 549 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 27 наурыздағы N 776 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "1991 - 1992 жылдарға арналған (I кезең) Қазақ КСР-інде мемлекеттік меншікті мемлекет иелігінен алу мен жекешелендіру бағдарламасы және Қазақ КСР-інде мемлекеттік меншікті жекешелендірудің купондық механизмі туралы ереже туралы" Қазақ Кеңестік Социалистік Республикасы Президентінің 1991 жылғы 13 қыркүйектегі N 444 қаулысы (Қазақ КСР-і Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1991 ж., N 36, 458-құжат);
2) "Қазақ КСР-інде мемлекет меншігін жекешелендірудің купондық механизмі туралы ережеге өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1991 жылғы 24 желтоқсандағы N 549 қаулысы.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н.Назарбаев