О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Греческой Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 814
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Греческой Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Греческой Республике путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Греческой Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 814 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Грек Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев