О внесении дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 817
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести дополнения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 09.04.2014 № 791;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465):
ввести в состав Государственной комиссии по модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Бишимбаева                   - помощника Президента Республики
Куандыка Валихановича          Казахстан, заместителем председателя;
3) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292):
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Бишимбаева                      - помощника Президента Республики
Куандыка Валихановича             Казахстан;
4) утратил силу Указом Президента РК от 12.05.2010 N 987.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 817 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына актілеріне толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен;
2) "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту
жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 11, 120-құжат; N 38, 430-құжат; 2008 ж., N 24, 226-құжат; N 42, 465-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына енгізілсін:
Бишімбаев               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы        көмекшісі, төрағаның орынбасары;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 52, 507-құжат; 2001 ж., N 23, 283-құжат; 2006 ж., N 50, 530-құжат; 2008 ж., N 20, 182-құжат; N 30, 292-құжат):
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетел инвесторлары кеңесінің құрамына енгізілсін:
Бишімбаев                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы         көмекшісі;
4) Күші жойылды - ҚР Президентінің 2010.05.12 № 987 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 09.04.2014 № 791 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев