О назначении Нурпеисова К.А. Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
Указ Президента Республики Казахстан от 24 августа 2009 года № 859
Назначить Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қ.А.Нұрпейісовті Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 24 тамыздағы N 859 Жарлығы
Қайрат Айтмұхамбетұлы Нұрпейісов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев