О назначении Тажина М.М. помощником Президента - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 864
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича помощником Президента - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан, освободив от должности министра иностранных дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                        Н. Назарбаев

М.М.Тәжинді Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 864 Жарлығы
Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев