Об открытии Посольства Республики Казахстан в Султанате Оман
Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2009 года № 902
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Султанатом Оман ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Маскат (Султанат Оман) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Оман Сұлтандығында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 10 желтоқсандағы N 902 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануы тиіс
Қазақстан Республикасының Оман Сұлтандығымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Маскат қаласында (Оман Сұлтандығы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                             Н. Назарбаев