О присоединении Республики Казахстан к Международной конвенции по карантину и защите растений
Указ Президента Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 980
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Республике Казахстан присоединиться к Международной конвенции по карантину и защите растений, подписанной в Риме 6 декабря 1951 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасының Өсімдіктер карантині және оларды қорғау жөніндегі халықаралық конвецияға қосылуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 980 Жарлығы
(2010 жылғы 13 қыркүйекте күшіне енді - ҚР СІМ-нің ресми сайты)
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Римде 1951 жылғы 6 желтоқсанда қол
қойылған Өсімдіктер карантині және оларды қорғау жөніндегі халықаралық конвенцияға қосылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев