О назначении Жумагулова Б.Т. Министром образования и науки Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 сентября 2010 года № 1065
Назначить Жумагулова Бакытжана Турсыновича Министром образования и науки Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Б.Т.Жұмағұловты Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № 1065 Жарлығы
Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев