Об акимах городов Астаны и Алматы, областей
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2011 года № 3
В соответствии с пунктом 5 статьи 87 Конституции Республики Казахстан, в связи с прекращением полномочий акимов городов Астаны и Алматы, областей при вступлении в должность вновь избранного Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акимам городов Астаны и Алматы, областей исполнять свои обязанности до назначения соответствующих акимов.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Астана және Алматы қалаларының, облыстарының әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 3 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының 5-тармағына сәйкес жаңадан сайланған Қазақстан Республикасының Президенті қызметіне кіріскен кезде Астана және Алматы қалалары, облыстар әкімдерінің өкілеттігінің тоқтатылуына байланысты қаулы етемін:
1. Астана және Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері тиісті әкімдер тағайындалғанға дейін өз міндеттерін атқаратын болсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев