О назначении Орынбаева Е.Т. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 7
Назначить Орынбаева Ербола Турмахановича Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Е.Т.Орынбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 7 Жарлығы
Ербол Тұрмаханұлы Орынбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев