О назначении Касымова К.Н. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 26
Назначить Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича Министром внутренних дел Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қ.Н.Қасымовты Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 26 Жарлығы
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев