О назначении Мусина А.Е. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 40
Назначить Мусина Аслана Еспулаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.Е.Мусинді Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 40 Жарлығы
Аслан Есболайұлы Мусин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев