О назначении Тусупбекова Р.Т. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2011 года № 53
Назначить Тусупбекова Рашида Толеутаевича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Р.Т.Түсіпбековті Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 53 Жарлығы
Рашид Төлеутайұлы Түсіпбеков Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев