О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 102
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 949 «О Концепции правовой политики Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 31, ст. 336; 2005 г., № 30, ст. 381);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 1615 «О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 949» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 381).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 102 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 949 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 31, 336-құжат; 2005 ж., № 30, 381-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 949 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі № 1615 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 381-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев