О принятии Поправки к приложению В к Киотскому протоколу к Рамочной конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата
Указ Президента Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 145
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 1) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года «О международных договорах Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Принять прилагаемую Поправку к приложению В к Киотскому
протоколу к Рамочной конвенции Организации Объединенных Наций об
изменении климата, принятую на второй сессии Конференции Сторон
Рамочной конвенции Организации Объединенных Наций об изменении
климата 17 ноября 2006 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 25 августа 2011 года № 145
ПОПРАВКА к приложению В к Киотскому протоколу
к Рамочной конвенции Организации Объединенных Нации
об изменении климата
Включить между строк «Австрия» и «Бельгия» следующую строку:
«Беларусь*                                            92».

Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясына Киото хаттамасының В қосымшасына түзетуді қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 145 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасының Халықаралық шарттары туралы» 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2006 жылғы 17 қарашада Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясы Тараптары Конференциясының екінші сессиясында қабылданған, Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясына қоса беріліп отырған Киото хаттамасының В қосымшасына түзету қабылдансын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы 25 тамыздағы
№ 145 Жарлығына
ҚОСЫМША
Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі жөніндегі
негіздемелік конвенциясына Киото хаттамасының В қосымшасына
ТҮЗЕТУ
«Австрия» және «Бельгия» деген жолдардың арасына мынадай жол енгізілсін:
«Беларусь*                                          92».