О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2011 года № 162
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 7 апреля 2005 года № 1547 «Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 155).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 қазандағы № 162 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 7 сәуірдегі № 1547 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 155-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев