О назначении депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 ноября 2011 года № 178
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить депутатами Сената Парламента Республики Казахстан:
Адырбекова Икрама;
Алтынбаева Мухтара Капашевича;
Имашева Берика Мажитовича;
Нигматулина Ерлана Зайруллаевича;
Мами Кайрата Абдразакулы;
Мухамеджанова Бауржана Алимовича;
Полторабатько Людмилу Григорьевну.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 178 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 50-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары болып:
Адырбеков Икрам;
Алтынбаев Мұхтар Қапашұлы;
Имашев Берік Мәжитұлы;
Мәми Қайрат Әбдіразақұлы;
Мұхаметжанов Бауыржан Әлімұлы;
Нығматулин Ерлан Зайроллаұлы;
Полторабатько Людмила Григорьевна тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев