О назначении Ногаева Н.А. акимом Западно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 238
Назначить Ногаева Нурлана Аскаровича акимом Западно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Н.А.Ноғаевты Батыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 238 Жарлығы
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев Батыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев