О назначении Мынбая Д.К. Министром культуры и информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 246
Назначить Мынбая Дархана Камзабекулы Министром культуры и информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Д.Қ.Мыңбайды Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 246 Жарлығы
Дархан Қамзабекұлы Мыңбай Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ