О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года № 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 273
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года № 3614 «Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан» следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года «О Президенте Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:»;
в Положении о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Институт работает под общим и оперативным руководством помощника Президента - Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы № 3614 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 273 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 13 тамыздағы № 3614 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Президенті туралы» 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 33-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:»;
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Институт Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі Қауіпсіздік Кеңесі хатшысының жалпы және жедел басшылығымен жұмыс істейді.».
2. Осы Жарлық 0ол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев