О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Румынии
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 280
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Румынией ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Румынии путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Румынии.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасының Румыниядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 280 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
және республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасының Румыниямен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Румыниядағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Румыниядағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ