О назначении Ахметова С. Н. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2012 года № 388
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы Премьер-Министром Республики Казахстан, освободив от должности Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 388 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                    Н.НАЗАРБАЕВ