О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 408
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 1041 «Об утверждении стандартов государственных услуг Генеральной прокуратуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 47, ст. 425);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 146 «Об утверждении стандартов государственных услуг Генеральной прокуратуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 714).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 408 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мемлекеттік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1041 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 47, 425-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 146 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 52, 714-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                     Н.Назарбаев