О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года"
Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2012 года № 442. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 1041
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 27.04.2015 № 1041.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 «О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 65; 2011 г., № 26, ст. 301) следующие изменения:
пункты 4 и 4-1 изложить в следующей редакции:
«4. Акиму города Астаны:
1) основные направления реализации Стратегического плана предусмотреть в рамках программ развития города Астаны;
2) информацию о ходе реализации Стратегического плана по итогам года представлять до 15 мая в Правительство Республики Казахстан.
4-1. Правительству Республики Казахстан по итогам года представлять до 30 мая в Администрацию Президента Республики Казахстан информацию о ходе исполнения Стратегического плана.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 67 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 28 қарашадағы N 442 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 1041 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 27.04.2015 № 1041  Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 65-құжат; 2011 ж., № 26, 301-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 және 4-1-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Астана қаласының әкімі:
1) Стратегиялық жоспарды іске асырудың негізгі бағыттарын Астана қаласын дамытудың бағдарламалары шеңберінде көздесін;
2) Стратегиялық жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпаратты жыл қорытындысы бойынша 15 мамырға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
4-1. Қазақстан Республикасының Үкіметі жыл қорытындылары бойынша 30 мамырға дейін Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне Стратегиялық жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат ұсынсын».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев