Об изменении границ города Астаны и Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2013 года № 479
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Астаны и Акмолинской области, включив часть земель города Астаны в границы Целиноградского района Акмолинской области общей площадью 17,1 гектара и часть земель Целиноградского района Акмолинской области в границы города Астаны общей площадью 17,1 гектара согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 18 января 2013 года № 479
Экспликация части земель города Астаны,
включаемых в границы Акмолинской области,
и части земель Акмолинской области, включаемых
в границы города Астаны
№ п/п
Наименование администра-тивно-территориальной единицы
Всего земель (гектар)
В том числе:
Итого сельско-хозяйст-венных угодий
Прочих земель
пашни
многолетних насаждений
сено-косов
пастбищ
1.
Город Астана
17,1000 (включаемых в границы Акмолинской области)
17,1000
2.
Целиноградский район Акмолинской области
17,1000 (включаемых в  границы города Астаны)
17,1000
17,1000

Астана қаласының және Ақмола облысының шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 479 Жарлығы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Астана қаласы жерлерінің жалпы алаңы 17,1 гектар бөлігін Ақмола облысының Целиноград ауданының шекарасына және Ақмола облысы Целиноград ауданы жерлерінің жалпы алаңы 17,1 гектар бөлігін Астана қаласының шекарасына қосып, Астана қаласының және Ақмола облысының шекаралары өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 18 қаңтардағы
№ 479 Жарлығына
ҚОСЫМША
Астана қаласының Ақмола облысының шекарасына қосылатын жерлері
бөлігінің және Ақмола облысының Астана қаласының шекарасына
қосылатын жерлері бөлігінің экспликациясы
Р/с
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Барлығы жерлер (гектар)
Оның ішінде
Ауылшаруашылық алқаптарының жиыны
Басқа да жерлер
егістік
көпжылдық көшеттер
шабындық
жайылым
1
Астана қаласы
17,1000 (Ақмола облысының шекарасына қосылатын)
-
-
-
-
-
17,1000
2
Ақмола облысының Целиноград ауданы
17,1000 (Астана қаласының шекарасына қосылатын)
17,1000
-
-
-
17,1000
-