О назначении Карабалина У. С. Министром нефти и газа Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 597
Назначить Карабалина Узакбая Сулейменовича Министром нефти и газа Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Ұ.С. Қарабалинді Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 шілдедегі № 597 Жарлығы
Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалин Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ