О назначении Жамишева Б.Б. Министром регионального развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 2013 года № 683
Назначить Жамишева Болата Бидахметовича Министром регионального развития Республики Казахстан, освободив от должности Министра финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                        Н.НАЗАРБАЕВ

Б.Б.Жәмішевті Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 қарашадағы № 683 Жарлығы
Болат Бидахметұлы Жәмішев Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.НАЗАРБАЕВ.