О назначении Нигматулина Н.З. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 782
Назначить Нигматулина Нурлана Зайруллаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                     Н. Назарбаев

Н.З.Нығматулинді Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 782 Жарлығы
Нұрлан Зайроллаұлы Нығматулин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев