О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 806.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года № 829 "О составе Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 41, ст. 426; 2007 г., № 24, ст. 268; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2011 г., № 50, ст. 664; 2012 г., № 36, ст. 476; № 71, ст. 1025; 2013 г., № 22, ст. 351):
ввести в состав Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Джаксыбекова Адильбека Государственного секретаря Республики
Рыскельдиновича Казахстан, председателем;
строку "В состав Комиссии входят по должности Министр обороны, Министр образования и науки, Министр культуры и информации Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"В состав Комиссии входят по должности Министр обороны, Министр образования и науки, Министр культуры Республики Казахстан";
вывести из состава указанной Комиссии Масимова К.К.;
2) утратил силу Указом Президента РК от 14.06.2022 № 927.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 14.06.2022 № 927.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 806 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 наурыздағы № 829 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 41, 426-құжат; 2007 ж., № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2011 ж., № 50, 664-құжат; 2012 ж., № 36, 476-құжат; № 71, 1025-құжат; 2013 ж., № 22, 351-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік наградалар жөніндегі комиссияның құрамына:
Жақсыбеков Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы Мемлекеттік хатшысы, төраға
енгізілсін;
"Комиссия құрамына лауазымы бойынша Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрі, Білім және ғылым министрі, Мәдениет және ақпарат министрі кіреді" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Комиссия құрамына лауазымы бойынша Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі, Білім және ғылым министрі, Мәдениет министрі кіреді";
көрсетілген комиссияның құрамынан К.Қ.Мәсімов шығарылсын.
2) Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.06.2022 № 927 Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 14.06.2022 № 927 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев