О назначении Джаксыбекова А. Р. акимом города Астана
Указ Президента Республики Казахстан от 22 октября 2014 года № 935
Назначить Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича акимом города Астана, освободив от должности Государственного секретаря Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан        Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.Р.Жақсыбековті Астана қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 22 қазандағы № 935 Жарлығы
Әділбек Рыскелдіұлы Жақсыбеков Астана қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев