О назначении Абыкаева Н. председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 10
Назначить Абыкаева Нуртая председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Н. Әбіқаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 10 Жарлығы
Нұртай Әбіқаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев