О назначении Атамкулова Б. Б. акимом Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 8 августа 2015 года № 62
Назначить Атамкулова Бейбута Бакировича акимом Южно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Б.Б.Атамқұловты Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 8 тамыздағы № 62 Жарлығы
Бейбіт Бәкірұлы Атамқұлов Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев