О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям"
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 233
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 «О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям»;
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Присвоить особый статус следующим высшим учебным заведениям:»;
подпункт 1) пункта 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 233 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы»;
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мына жоғары оқу орындарына:»;
2-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев